Tekstil taşımacılığı sektöründe, firmamız, evden eve taşıma firması olarak kendimize ait kapalı sağlam kasa araçlarımız ile evden eve sistemi ile dizayn edilmiş taşıma Araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle başta İstanbul olmak üzere bir çok ilçelere de eşya taşımacılığı ve nakliye hizmeti sağlamakdayız. Tekstil eşya taşımacılığı öncelikle altını çizmek gerekirse bu sektör dışardan bakıldığı gibi kolay olmamakla beraber dikkat ve özen gerektiren alanında uzman kişilerce yapılması gereken bir sektördür. Firmamız alanında uzman ekibimizin görev aldığı özel eşya taşıma aparatlarının yer verildiği hizmet türüdür.

Tekstil Taşıma ve Nakliye

Bu bağlamdı siz müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlayan deneyim ve tecrübe eden yararlanarak profesyonelce işini yapma ve uzman taşıma çözümleri üretmeye devam etmeyi amaçlıyoruz. Tekstil eşya nakliye araçlarımızın iç ve dış dizaynı özel olarak kasalarla içi gibi boş değil iç ve dış kısımlarının askı sistemlerinin mevcut olduğu ve taşıma transfer işleminin en iyi yapılacağı şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımızın hepsi kapalı kasa taşıma aracı olduğundan ötürü hava ve yol şartlarından etkilenmeden temiz güvenilir kaliteli ve profesyonel bir şekilde eşyalarınız önemle taşınmaktadır.

Bunlara ek olarak belirtmek isteriz ki siz müşterilerimizin arzusuna göre taşıma araçlarımızın içinde özel imal edilmiş boyutlarda ve bol miktarda Özel askılı sistemlerin olduğunu vurgulayabiliriz. Sizlerin de çok önem verdiği tekstil ürünlerinizin nakliye transfer araçlarımıza koyduktan sonra ceket, etek, gömlek, pantolon ve benzeri tekstil ürünlerinizin hiçbir şekilde kire maruz kalmadan yıpranmadan kırışmadan istenilen yere teslim ediyoruz. Ürün çeşitliliği farketmeksizin her türlü İstanbul içi ve ilçeleri arası taşımacılık ambalaj ve teslimat üçlüsünü gerçekleştiriyoruz.

Tekstil Taşımacılığı Nasıl Olur?

Emekle üretimini yaptığınız tekstil ürünleriniz nakliye firmamız aracılığıyla sigortalı olarak transfer edilmekle birlikte taşınma sırasında en küçük bir aksilik yaşanması halinde tüm sorumluluk ve kusuru tarafımıza ait olduğunu belirtmek isteriz. Tekstil taşımacılığı ile de sizlere gönül rahatlığı ile emeğiniz olan eşyalarınızın emanet etme fırsatı sunabilmekdeyiz. Tekstil ürünlerinizin miktarı çeşitliliği ve yoğunluğu ne kadar olursa olsun bizler siz değerli müşterilerimizin eşya miktarınıza çeşitliliğine ve yoğunluğunuza göre nakliye aracı gönderimi yapmaktayız.Tekstil taşımacılığı sektöründe firmamızı tercih etttiğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.