Şehirler Arası Nakliyat ile artık ihtiyaçlarınıza yönelik firmamız sizlere en pratik çözümleri sunmaktadır. Birçok müşterimiz kirada oturdukları için sürekli taşınma işlemleri ile karşı karşıya kalıyorlar ve doğal olarak bu süreç içerisinde maddi açıdan zorluk yaşıyorlar. Müşterilerimize en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verirken en iyi profesyonel ekip ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Siz müşterilerimiz aklınıza takılan sorularda veya fiyat alma sürecinde sizlere yardımcı oluyoruz ücretsiz destek ile işlemleriniz hakkında sizlere yapılacak işlemler için bilgilendirme sunuyoruz. Anlaşma olduğu taktirde uzman ekip çalışanlarımız evinize yönlendiriliyor ve gelen çalışanlarımız ilk önce eşya sayımı ve kontrolü yaparak listeleme oluşturuyor. Özel şeffaf paketleme ve darbe ile çarpmalara karşı koruma için hava kabartmalı özel kaplama ile koruma altına alınarak eşyalarınız nakliye aracına taşınır ve yüklendikten sonra yeni evinize doğru yola çıkar. Varış noktasına ulaşan ekibimiz özel paketlenen eşyalarınızı sırayla araç içerisinden yeni evinize doğru çıkarır ve bittikten sonra siz müşterilerimizin istediğiniz odaya taşınan eşyalar açılarak size hiçbir yük ve kargaşa bırakılmadan teslim edilir ve işlem biter.

  

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat firmamız teknolojiye ayak uyduran alt yapısı ile sizlere yeni versiyonlu taşımacılık hizmeti ile hizmet vermekten gurur duymakta. Taşınacak evin önüne gelen uzman ekip çalışanlarımız 2 kısma ayrılır ve ayrılan ekibimiz bir kısmı asansör başında diğer bir kısmı da ev içinde eşyaları paketleme işlemi yapar. Asansörlü taşıma hizmetine uygun apartman yapıları için en ideal yöntemlerden bir tanesi olan Asansörlü taşımacılık sistemi ile hem zamandan hemde hızdan faydalanmış olursunuz. Eşyaların taşıma işlemi eğitimini almış kişiler tarafından yapıldıktan sonra yeni evinize yola çıkar ve varış noktasına gelindiğinde aynı işlem tekrar burada uygulanarak eşyalarınız güvenli ve kolay bir yöntem ile aktarılır ve işlem biterek anahtar size teslim edilir.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat işleminde sizlere en iyi hizmeti verme garantisi sunan firmamız ile artık eşyalarınız güven içerisinde ve sizlere sunulan hizmet içerisinde isterseniz sigortalı taşımacılık hizmeti teklif edilerek eşyalarınızı garanti altına almış olursunuz. Eşyalarınızın değeri biçilir ve uygun bir sözleşme ile sizlere sunulur aynı paket içerisinde ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti de dahil edebilirsiniz.