Yeni bir eve taşınacaksınız ve aradığınız kriterlere uyan bir firma mı arıyorsunuz evet doğru adrestesiniz şehir içi nakliyat hizmetleri ile siz müşterilerimize en iyi hizmet verme konusunda ciddi bir hırs yapmış olan firmamız ile güven içerisinde eşyalarınızı taşıyabilir ve hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular var ise direk iletişime gerecek siz müşterilerimize herhangi bir ücret almaksızın sorularınıza cevap veriyor ve size yönelik hizmet kalitemizden bahsediyoruz. Anlaşma gereği sağlandıktan sonra evinize gelen firmamızın uzman eğitimli işinde usta çalışanlarımız eşyalarınızın risk analizine göre özel paketleme sistemi ile herhangi taşıma esnasında darbe veya çarpmalara karşı önlem için özel olarak paketleniyor. Daha sonrası taşıma işlemi başlayarak nakliye aracına yüklenerek transfer işlemine geçiliyor. Varış noktasına varan aracımız yine aynı özveri ve hassasiyet ile çalışarak eşyalarınızı istediğiniz odaya bırakmaktadır.

  

Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin ilerlemesi ile taşımacılık alanında ki gelişmeleri yakından takip eden firmamız bünyesine en verimli ve hızlı taşımacılık sistemlerinden bir tanesi olan asansörlü taşımacılık ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti verme konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Şartlara uygun olan apartman yapısı taşınacak evden uzman ekibimiz 2 kısma ayrılarak ev içerisinde yer alan eşyaları bir ekip paketler iken özveri ile diğer taraftan asansör ile indirilme konusunda görev alan ekibimiz araca eşyaları büyük özveri ile yükler. Tamamen güven içerisinde herhangi bir sorun yaşanmadan eşyalarınız yüklenir bakımı düzenli olarak yapılan aracımızın asansörlü sistemi sizlere büyük zaman kazandıracaktır.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık içerisinde adını duyurmuş olan firmamız siz müşterilerimize şehir içinde yardım ettiği gibi uzun veya kısa şehirler arası taşımacılıkta da yardım etmektedir. Tüm paketleme ve özel ebat stoklama ile nakliye aracımıza yüklenen eşyalar kısa bir süre içerisinde yeni evinize varır ve siz istediğiniz yere eşyalar dizilerek aktarılır. Güvenli bir taşımacılık anlayışı barındıran firmamız siz müşterilere uygun fiyat aralığı ve yüksek kalite ile sunmuş olduğu bu hizmet içerisinde birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız. Tüm şehirler arası nakliyat hizmetleri için hemen ulaşın.