Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 Evden Eve Nakliyat


  Uzmanlar evden eve nakliyat şirketi, modern taşıma ve     depolama yöntemlerini kullanarak müşteri memnuniyeti   sağlamaktadır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline     sevkıyatlar düzenlenmektedir. Şirketimiz, ev taşıma sektörün de   30  yıllık bir tecrübeye sahiptir. Evden eve nakliyat hizmeti almak   isteyen müşterilerimiz, gerek firma tercihin de gerekse fiyat   analizleri sırasında sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü taşıma hizmetleri   ciddi manada ev sahiplerinin gözünü korkutmaktadır. Eşyaların   zarar görmesi, deforme olması, zamanında yapılmayan teslimatlar   gibi çeşitli problemler yaşanmaktadır. Uzmanlar evden eve nakliye   şirketi, bu problemleri gelişmiş hizmet anlayışı ve uzman personelleri sayesinde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar veya mobilyalar Profesyonel yöntemler ile nakil edilmektedir. Uzmanlar evden eve nakliye, parça yükler, ofisler ve depo yükleri için de taşımacılık hizmeti vermektedir.
Evden Eve Nakliye

Kaliteli Nakliyat Hizmeti


Uzmanlar evden eve nakliye firmamız, İstanbul ilçelerine ve semtlerine kaliteli taşımacılık desteği sağlamaktadır. Müşterilerimizin yük veye eşyaları sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız ambalajlama, montaj, kurulum gibi işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye personellerimiz, oturma gruplarını,  avizeleri, yemek masalarını ve tüm mobilyaları kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Taşıma sırasında yapılan hatalardan dolayı eşyalar zarar görebilmektedir. Örneğin yükleme işlemleri eşyaların fiziksel şekillerine göre yapmalıdır. Kırılgan malzemeler ile mobilyalar aynı anda yüklenmemelidir. Kaliteli nakliyat hizmeti sunan şirketler, yükleme ve boşaltma uygulamalarımla önem vermektedir. Firmamız ise en küçük bir mobilyanın çizilmesini dahi önlemektedir. Evden eve nakliyat ekiplerimiz tüm işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul evden eve nakliye sektörü oldukça karışık ve problemli bir sektördür. Büyük şehirler de nakliye hizmeti almak isteyen ev sahipleri ciddi sorunlar yaşamaktadır. Pek çok firma müşterilerden yüksek tutarlar istemektedir. Müşterilerimiz ise ucuz evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyecileri tercih etmektedir. Ancak bu sefer de işini düzgün ve kaliteli yapmayan ucuz nakliye firmaları yüzünden eşyalar deforme olmaktadır. Ayrıca paketleme sırasında kullanılan ambalajların dayanıklı ve sağlam olması oldukça önemlidir. Aksi taktir de en ufak bir darbe de eşyalar zarar görebilmektedir. Uzmanlar evden eve nakliye şirketi ise ekonomik bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Tüm hizmetler birinci sınıf kalite de  olan malzemeler ile verilmektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine de kamyon desteği sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Araçları


Evden eve nakliyat araçlarımızın depolama alanları geniştir. Uzmanlar taşıma şirketi 5 farklı araç modeline sahiptir. 1+1 daireler ve parça eşyalar için boş kamyonetler temin edilmektedir. Bu kamyonetler sayesinde dar sokak veya mahallelere bile kolay bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Evden eve nakliye firmamız 4+1, 5+1 ve dubleks daireler için de büyük kamyonlar tahsis etmektedir. Ayrıca  ev taşıma araçlarımız K3 belgeli olmakla beraber resmi izinler eksiksiz bir şekilde alınmıştır. Uzman evden eve nakliye bünyesinde vinç sistemleri de bulmaktadır. Bu sistemler sayesinde asansörlü taşıma noktasında gelen tüm talepler kolay bir şekilde karşılanmaktadır. 

Garantili Evden Eve Nakliye

Nakliye firmalarının bir çoğu, işini aldığı müşterilerine garantili evden eve nakliyat hizmeti sunmamaktadır. Yani sevkiyat sırasında oluşan maddi zararlar müşterilerimize lanse edilmektedir. Uzmanlar ise tamamen sigortalı taşımacılık adı altında yaşanan tüm maddi zararları karşılamaktadır. Ayrıca garantili evden eve nakliye hizmetleri cuzi rakamlar ile sunulmaktadır. Firmamız İstanbul sektörüne oranla daha ekonomik bir ev taşıma desteği sağlamaktadır. Garantili evden eve nakliye fiyatlarımız yük sayısına ya da eşya tonajına göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız gerekli indirimleri uygulayarak bu fiyatları düşürmektedir.