Ofis Taşımacılığı | Uzmanlar Nakliyat

Ofis Taşımacılığı konusunda Uzmanlar Nakliyat olarak, hizmete başladığımız günden bugüne kadar bu sektörde adımızı duyurmayı başarmışızdır. Her geçen gün tecrübesine tecrübe katan, yenilikçi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdüren bir firma olmuşuzdur. Ofis taşımacılık konusunda eşyalarınızı eşyalarımız gibi titizlikle paketleyip, belirttiğiniz adreslere aynı titizlik ile ulaştırıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmetimizi götürüyoruz.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis taşımacılığında diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi bir rekabet vardır. Biz bu rekabetin ücret rekabeti dışında kalan nadir firmalarından biriyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti ile çalışarak hizmetimize devam etmek.
Ofislerinizin taşınması için tarafımızdan uzman bir personelimiz, ofisinizdeki eşyalarınızı görmek için gelir. Taşıma bilançosu oluşturur. Nasıl bir araç ile taşınması gerektiğine karar verir. Daha sonra taşınma günü eşyalarınız büyük bir titizlik ile paketlenir ve araçlarımıza yüklenir. Dilediğiniz adrese ise zamanında teslimatını yapar. Varış noktasına ulaştığında ise eşyalarınızı profesyonel ekibimiz sorunsuz bir şekilde indirip ofisinize yerleştirir.

Ofis Taşımacılığı Yaptırırken KORSAN Firmalara Aldanmayın!!!

Uzmanlar Evden Eve Nakliyat firması olarak diğer işlerimizde olduğu gibi, ofis taşımacılığı hizmetimizde de sigorta yapmaktayız. Yol Sigortası, Kaza sigortası ve Araç sigortası gibi seçenekler sunuyoruz. Ofis eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyerek taşıyoruz. Tüm resmi belgelerimiz ile bu hizmete devam etmekteyiz.

KORSAN NAKLİYE FİRMALARINA DİKKAT EDİNİZBu firmaları nasıl ayırt edebileceğiniz konusunda sizlere bir kaç bilgi vermek isteriz. Öncelikle bu nakliyecilerin RESMİ BELGELERİ yoktur. Ticaret odasında kayıtları yoktur. VERGİ LEVHALARIyoktur. TAŞIMA BELGELERİ yoktur. KALİTE STANDARTLARINDA taşıma yapmazlar. Daha sonra PROFESYONEL EKİPLERE sahip değildirler ve eşyalarınızın güvencesi yoktur. ARAÇLARINA BAKIM yapmazlar. MÜŞTERİ MEMNUNİYETodaklı değil ücret odaklı çalışırlar. Korsan nakliyat konusunda Basın İlan Kurumu’nun yazısını okuyabilirsiniz

Uzmanlar Nakliyat Olarak Taşımacılık Anlayışı Nedir?

Biz taşımacılıkta müşterilerimizin memnuniyetini taşıyoruz. Güvenlerini kazanıyoruz. Tavsiyelerini kazanıyoruz. Nakliyat fiyatı bizim için amaç değil tamamı ile bir araç olmanın ötesine geçmemiştir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm ile ve ilçelerine, semtlerine, mahalle ve köylerine kadar anlaşmalarımız çerçevesinde EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ sunuyoruz.