Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili aradığınız tüm bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen ofis taşımacılık şirketiyiz. Her konuda yeterli profesyonelliğe sahip bir firma olarak; sizlere kurumsal yapınızı aksatmayacak şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Geçmişten bu yana ofis taşımacılığı hizmetlerinde edindiğimiz tecrübe ile sizlere her türlü profesyonel desteği sağlayabilmekteyiz. İster ofis nakliyesi olsun isterseniz de farklı bir kurumsal taşımacılık hizmeti olsun, ayrıntılı olarak hizmet vermekteyiz

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma operasyonlarında profesyonel hizmetlerimizden yararlanmaya ne dersiniz ? Avrupa standartlarındaki depomuz ve uzman personelimiz ile sizlere en iyi hizmet fırsatlarını sunmaya devam edeceğiz. Keyifli bir ulaşım sonrası ofis mobilyalarınızı ihtiyacınıza göre yeni ofisinize taşıyabiliriz.

İşyeri veya ofis taşımacılığında, eşyaların ve diğer ofis malzemelerinin (nakliye süresi gibi) zamanında ve eksiksiz taşınması çok önemlidir. Taşıma sürecini çok iyi yönetebilmek için uzmanlık gerekir ve nakliye süreci uzman raporlarına göre belirlenir.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofisinizin yeri değiştirildiğinde, ofisi taşıyan aracın büyüklüğü veya kaç defa seyahat edeceği, malların taşınacağı bölgeye giren kamyon, nakliye işinde kaç kişinin çalışacağı ve fiyatı uzman raporumuz ile belirlenmektedir. Ofis Taşıma şirketleri her şeyi bir araya getirmek ve sökmek için bizi aramanız yeterli.

ofis taşıma şirketleri

ofis taşıma şirketleri

Bu işlem için iletişim numaramız üzerinden bizi arayabilir ve en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata alabilirsiniz. Ayrıca saklanacak ürünün fotoğrafını çekip WhatsApp numaramızdan bize göndererek fiyatlandırma konusunda anında fikir sahibi olabilirsiniz.

Fiyatlar

Eşyalarınızın belirli bir plana göre taşınması için öncelikle uzmanlarımız gelmeli ve fiyatlar dahil yapılacak her şey önceden konuşulmalıdır.

Ofis Taşıma Fiyatları ardından gerektiğinde sözleşmeler ve sigortalar oluşturulur ve imzalanır. Paketlemeye geçmeden önce sökme işlemini hemen gerçekleştirilir. Oda oda paketleme ve ambalajlama işlemine geçilir, son olarak taşıma süreci ile nakliye işlemlerini başlatmış oluruz.

Firma

Sonrasındaki süreçte ücretsiz uzman hizmetleri alacaksınız. İstanbul’da ofis taşımacılığı sektöründeki tüm firmalar arasında kıyasıya bir rekabet olduğu için bu konunun farkında olan tüm firmalardan fiyat teklifi almayı unutmayın. Ayrıca lütfen firmanın kullandığı tüm araç ve teknolojileri sorunuz.

Daha yüksek bir katta yaşıyorsanız veya daha yüksek bir kata çıkıyorsanız, asansörlü taşıma teknolojisi kullanıp kullanmadıklarını sormalısınız. Pahalı bir eşyanız ya da antika veya elektronizk eşyalarınız için

paketleme işlemerinde kullanılacak malzeme kalitelerini de öğrenmeniz müşteri açısından faydalı olacaktır.

Hizmetlerimizde sırasıyla;

  • Ücretsiz Expertiz, Keşif Fiyatlandırma
  • Taşıma planı
  • Demontaj işlemleri ve kabloların sökülmesi, tabloların indirilmesi
  • Paketleme ve ambalajlama- özel kumaşlar ve malzemeler, kaliteli ve garantili karton kutular, kasalar
  • Sigortanız ve Hizmet sözleşmeniz
  • Lisanslı ve Eğitimli personelimizin taşıma işlemlerine başlaması
  • Hızlı,zamanında ve güvenli nakliye hizmeti
  • Paketlerden eşyaların çıkarılması ve montaj işlemleri ile beraber kablolama işlemlerinin gerçekleşmesi
  • Temizlik ve teslimat

Kurumsal Taşımacılık Şirketi

Taşımacılık operasyonlarında kurumsal ofis taşımacılığı şirketi daha yaygın ve yaz aylarında daha popülerdir. Bunu yapmak için nakliye sürecini önceden planlayabilir ve eşyaları indirimli bir fiyata taşımak için randevu alabilirsiniz.

Eşyalarınızın çizilmesini veya hasar görmesini önlemek için sigortalayabiliriz. Ofis taşıma, deneyim gerektiren ciddi bir hizmettir. Google’da arama yapmalı ve karşılaştırılacak doğru şirketi bulmalı ve ardından doğru kararı vermelisiniz.

Güvenli Taşıma Firması

Şehirler arası ofis taşıma alanında, İstanbul evden eve nakliyat ile istanbul genelinde en büyük ve köklü firmalardan birisiyiz. Bütçenize Uygun fiyatlarda her şey dahil fiyatlarımızı öğrenerek ücretsiz expertiz talep edebilirsiniz. Eşyalarınızın bulunduğu ve taşınacağı katını belirterek ve asansör olup olmadığını belirterek fiyatlarımız daha sağlıklı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür.

Taşınma sürecinde müşteri ile firmamız arasında ki karşılıklı anlayış oldukça önemlidir. Müşterilerimizden tüm detayları aldıktan sonra fiyat politikamızda belirtilen fiyatlandırmalara göre daha detaylı fiyatlar söylebiliriz, daha indirimli fiyatlarda nakliye işlemlerinizde gerçekleştirebiliriz

Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız
Kaliteli İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Güleryüzlü ve işinin ehli bir firma olarak sadece işlerimize odaklanarak Ofis Taşıma işimizi İstanbul genelinde en iyi yapan firma olmak istiyoruz. Eşyalarınızda en ufak bir kırık ya da çizik olmasını istemiyorsanız işini en iyi yapan firmalarla tanışmanız gerekmektedir. Firmamız eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketledikten sonra birinci sınıf araçlarla ve uzman kadrosu ile nakliye işlemlerine başlayacaktır.

Belirlediğiniz kriterleri karşılayan bir firma arıyorsanız, ofisinize veya evinize alanında uzman ekspertiz gönderecek bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Öncelikle eşyalarınızı kaliteli malzemelerle paketleyip paketlemediklerini özellikle kontrol etmelisiniz. Ödediğiniz her kuruşun hakkını vererek hizmet veren bir şirketle çalıştığınıza kesinlikle emin olmalısınız. Size söz verdikleri tarih ve saate uyup uymadıklarını kontrol etmelisiniz.

Uzmanlar Ofis Taşıma Hizmeti

İster Avrupa yakasında olun ister Anadolu yakasında olun bizleri her zaman arayabilirsiniz. Fiyatlarınızı piyasa fiyatlarının altında tutmak istiyorsanız lütfen firmamız ile iletişime geçin. Kurumsal Ofis taşıma

işlemlerinde başarılı olan firmamızdan lütfen hızlı bir şekilde fiyat teklifi isteyin. Eğer montaj ve demontaj işlemleriniz varsa ve mobilya kurulumu istiyorsanız lütfen bu bilgileri telefonlarda bizlere bildirmeyi sakın unutmayın.

Lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda Eşya depolama alanında hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz lütfen iletişim numaralarından bizleri arayınız.