nakliyede unutulan eşyalar

Nakliyede Unutulan Eşyalar?

Nakliyede Unutulan Eşyalar ile karşılaşmak oldukça olağan durumlar arasında yer alıyor. İnsanlar taşınırken fazla gördükleri eşyaları ya bilerek nakliye aracına bırakıyor ya da eski evlerinde bırakıyorlar.

Unutulan Eşyalar

Unutulan eşya dendi mi bu kapsama birçok ürün girmektedir. Kişi taşınma telaşından kafa dağınıklığı yaşayabilir. Bu nedenle taşınma sırasında eski evinde telefonunu, bilgisayarını ya da tabletini unutan birçok insan var. Bu tarz şahsi eşyaların unutulması durumu hemen anlaşılabildiğinden kişi tekrar bizi arayarak eşyasını sorgular. Ancak bazen öyle eşyalar unutulur ki, eşya sahibi bile bu eşyanın nakliye firmamızda olduğunun farkına varmaz.

nakliyede unutulan eşyalar
nakliyede unutulan eşyalar
                                 UNUTULAN EŞYALAR

Firma olarak belirli bir süre eşyaların alınmasını beklesek de sonrasında bu eşyalar için alternatif çözüm yolları ortaya koymaktayız. Bu bağlamda özellikle sahipsiz kalan eşyaların değerlenmesi ve eşyaya ihtiyacı olan kişilerin de bu durumdan faydalanması için güzel bir fırsat oluşturuyoruz.

Unutulan ev eşyalarını çevremizde maddi durumu kötü olan insanlarımıza vermekteyiz. Bazen çok eskimiş bir elbiseye ihtiyacı olan insanlar bile vardır. Amacımız yardım konusunda elimizden geleni yapmaktır.

Eşyaları bir arada tuttuğumuz depomuz ile belirli süre muhafaza ediyoruz. Ancak 3 ay sonrasında 2. El eşya deposu haline gelen bu alanı boşaltmak durumunda kalıyoruz.

Unutulan Eşyalar Nasıl Değerlendirilir?

Uzmanlar Nakliyat, iş konusunda gösterdiği hassasiyeti toplumsal bağlılık ve kalkınma adına her türlü faaliyette de göstermeye devam etmektedir. Müşterilerimizin nakliye sırasında araçlarda unuttukları ya da değerlendirmek üzere bize bıraktıkları eşyaları firma olarak ihtiyaç sahiplerine teslim etmekteyiz.

Nakliyede Unutulan Eşyalar

Özellikle İstanbul’ un gelişmiş semtlerindeki müşterilerimiz bazı eşyaları kullanmadıkları için elden çıkarmak istiyor. Ancak bu eşyaları satmakla ya da birine vermekle ilgilenecek zamanları da olmayabiliyor. Bu nedenle genellikle eşyayı alıp ihtiyacı olan kişilere verilmesi noktasında taleplerle karşılaşıyoruz. Firma olarak bu konuda aracı olmak ve ihtiyaç sahiplerinin de eşya gereksinimlerini karşılamak için köprüler kuruyoruz.

Özellikle bu eşyalara ciddi ihtiyaç duyan ailelere eşyaların teslimi ile hem eşyaların değerlenmesini hem de ailelerin bu ihtiyacını gidermesini sağlıyoruz.

Unutulan Eşyalar Temiz İkinci El Eşya

Nakliyede unutulan eşyalar neredeyse bir eşya deposu çokluğunda. Müşterilerimizin taşınma esnasında o anki telaş ya da dikkatsizlikleri sonucunda unuttukları eşyalar oldukça fazla. Bu durumlarda ortalama 3 ay kadar bekleyerek müşterinin gelip eşyasını sormasını ya da almasını bekliyoruz.

Özellikle telefon, bilgisayar ya da tablet gibi değerli ve kişisel eşyalarda firma olarak da müşteri ile irtibata geçmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bazen öyle durumlar oluyor ki eşyanın iadesi mümkün olmuyor.

Nakliyede Unutulan Eşyalar
Nakliyede Unutulan Eşyalar

Unutulan Eşyalar Listesi

Unutulan eşyalar listesine bakacak olursak aklınıza gelebilecek her türlü eşya mevcut! Bazı kişiler elektronik eşyasını unuturken bazıları çantasını ya da valizini unutabiliyor. Bunun haricinde bazen kullanmak istenilmeyen mobilyalar ve ev eşyaları da nakliye firması olarak bize bırakılabiliyor. İşte bu durumlarda bu eşyaları en uygun şekilde değerlendirme ve yerine ulaştırma görevi de bize düşüyor. İşte nakliyede unutulan eşyalar listesi:

 • Tabletler
 • Akıllı Telefonlar
 • Elbiseler
 • Beyaz eşya çeşitleri
 • Mobilya tarzı ev eşyaları
 • Masa yada sandalyeler
 • Halılar
 • Akülü Araba
 • Telefon
 • Sarj Aleti
 • Akülü Araba
 • Dizüstü bilgisayar
 • Beyaz Eşya

Evden eve nakliyat hizmetinde sizlere en kaliteli hizmetler sunmaktayız. Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunduğu gibi aynı zamanda uygun nakliyat hizmeti de vermektedir. Ev taşıma işlemlerimizin tamamında, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda asansörlü sistemler kullanılmaktadır.

Güvenli eşya taşıma denince akla gelen firmalar arasında bulunan işletmemizle tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor.  Bunu sürekli hale getirmek için sektörel tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dolayısı ile sektöre yeni girmiş olan tüm yeniliklere kısa sürede entegre oluyor ve daha iyisi için her zaman çalışıyoruz.

unutulan eşyalar
unutulan eşyalar

Nakliyede unutulan eşyalar

Her firmanın ortak bir çalışma prensibi olmamaktadır. Sahip olunan deneyim ve tecrübeyle kullanılan malzemeler neticesinde nakliyat firmaları arasında değişiklikler oluşmaktadır. Müşterilerde kendisine uygun ve talepleri yerine getirecek firmalara yönelmektedir. Firmamız bu anlamda senelerdir oluşan tecrübesini sahaya yansıtmaktadır.

TAŞIMA VE EVDEN EVE NAKLİYATTA UNUTULAN EŞYALAR

Oluşturduğumuz iş tecrübelerimiz neticesinde nakliye konusunda sıklıkla bahsedilmekte ve tercih edilmekteyiz. İş prensibimiz, profesyonel çalışma isteğimiz ve sandığımız birçok yöntem ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaktayız. Diğer firmalara nazaran yeni nesil taşımacılık anlayışı doğrultusunda birçok kolaylık sunmaktayız. Eşyaların zarar görmeden ve en kısa sürede taşınmasını bu sayede sağlayabilmekteyiz.

Depolarımızda Kalan ve Unutulan eşyalar

depoda unutulan eşyalar
depoda unutulan eşyalar
unutulan eşyalar
unutulan eşyalar

unutulan akulu araba
unutulan akulu araba
unutulan leptal
unutulan leptal
unutulan leptap
unutulan leptap
unutulan leptap
unutulan leptap

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir