Kadıköy Evden Eve Nakliyat | Uzmanlar

Kadıköy Nakliyat Firması | Uzmanlar Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında, hem müşteri portföyü en geniş firma olarak hem de Türkiye genelinde en kapsamlı teslimat bölgesine hizmet götürmüş bir firma olarak çalışmamıza devam ediyoruz. İstanbul Kadıköy nakliyat firmaları, nakliye hizmetlerini verirken bazı hususlarda müşteri memnuniyetini daha geri planda bırakmaktadır. Uzmanlar Nakliyat olarak biz, bu çalışma şeklinin ötesinde hizmetler vermeyi ilke ediniyoruz. Diğer firmalardan farkımız: ÜCRET – HİZMET çalışma prensibi ile değil, HİZMET – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nakliyat hizmeti ile işimizi yapıyoruz. Kadıköy nakliyat firması olarak işimizin en iyisiyiz.

Nakliyat Sigortası Yapıyor musunuz?

Evet. Taşıma işlerimizin tamamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri nakliyat sigortasını yapıyoruz.
Nakliyat sigortası nedir?
Nakliyat sigortası, nakliye hizmeti alacak olan kişi veya şirketlerin, eşyalarını taşıma süreci boyunca her türlü gelebilecek zarara karşı güven altına almaktır. Bu konuda OAİB tarafından yazılan bir yazıyı incelemek için tıklayınız. İstanbul nakliyat sigortası yapan firmalar arasında müşterilerinin memnuniyeti amaçlı GÜVEN çerçevesinde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Nakliyat sigortası yapan Kadıköy nakliyat firması olarak aşağıdaki nakliye sigortalarını müşterilerimize sunmaktayız;

  • Eşya Sigortası
  • Kaza Sigortası
  • Yol Sigortası

İstanbul Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda büyük bir rekabet ortamı oluşmaktadır. Nakliye firmalarının en büyük rekabeti ise ÜCRET konusunda olmaktadır. Uzmanlar Nakliyat olarak bizim amacımız ücret amaçlı çalışmanın dışına çıkıp, müşteri memnuniyeti hedefli çalışma gayretinde olmak. İstanbul’un tüm ilçeleri ve semtleri dahil olmak üzere, Türkiye’nin tüm ilçe ve illerine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Uzun yıllardır bu hizmetimizi icra ederken edindiğimiz tecrübelerimizin eseri olarak, hem mutlu müşteri kazandık. Önümüzdeki süreçlerde de bu çalışma prensibi ile işimizi yapmaya özen göstereceğiz.

İstanbul’dan Şehirler arası Taşımacılık

Daha önce belirtmiş olduğumuz gibi hizmetlerimiz sadece ev nakliyesi ile sınırlı değildir. Birçok hizmetimiz bulunmaktadır ve bu hizmetlerimizin tamamını İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, bu bölgelerden de Türkiye’nin tüm il, ilçe ve semtlerine vermekteyiz. Kadıköy eşya taşıma firmaları arasında titizlik ile yaptığımız diğer hizmetlerimiz : Parça eşya taşıma, Ofis eşya taşıma, Mağaza taşıma, Şirket taşıma, Okul taşıma, Fuar taşıma, Beyaz eşya taşıma, Koli taşıma, Askılı tekstil taşıma, Mobilya taşıma, Eşya depolama, Asansörlü eşya taşıma, Banka taşıma, Villa taşıma gibi hizmetler ile nitelendirilebilir.

Leave a Comment