Halkalı Nakliyat firması sizlere en iyi evden eve nakliyat hizmetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Halkalı nakliyat firmaları arasından yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sıyrılmayı başarmıştır. İhtiyaçlarınıza yönelik detaylı evden eve nakliyat ve eşya taşıma konularında kafanıza takılan sorular ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lojistik ve taşımacılık alanında birçok firmaya öncülük eden Halkalı evden eve nakliye firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en modern tekniklerle sunmaktadır.

Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip expertiz talep edebilir veya hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Expertizlerimiz herhangi bir ücret talep etmeden evinizi ziyaret etmekte ve taşınma planınızı profesyonel bir şekilde oluşturmaktadır.

Size sunulan en uygun Halkalı evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz üzere uygun bir gün ve planlama belirlenir.

Belirtilen gün ve saatte ekibimiz konumunuza ulaşır.

Eşyalarınızın zarar görmemesi, kirlenmemesi için gereken paketleme işlemleri gerçekleşir. Bu paketleme işleminde koltuklarınız, beyaz eşyalarınız ve mobilya gibi büyük eşyalarınız sarılır.

Gardrop, masa ve bunun gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümü marangozlarımız tarafından yapılır.

Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.

Yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır. Beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri gerçekleştirilir.

ibili evden eve nakliyat 05536535644

Taşıma yapılacak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi gözeterek titizlikle hassas bir şekilde zarar vermeden taşıyoruz, Halkalı ‘da evimi taşıtacağım diyorsanız bizi arayın!.

 

Halkalı’da Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı oldukça hassas yapılması gereken işlerdendir. Çok sayıda evrak ve elektronik cihaz bulunduğu için özenli bir çalışma gerektirmektedir. 

Halkalı nakliyat seçenekleri ofisler içinde oldukça fazladır. Ancak ofis taşımacılığı konusunda deneyimli firma bulmak konusu araştırma gerektirmektedir.

slider 1

Firmamız Halkalı Nakliyat sektöründe hizmet veren firmalarını ofis taşımacılığı konusunda da geri bırakacak şekilde üstün bir hizmet vermektedir.

İş ve zaman kaybını önlemek için uzman ekibimiz kısa sürede ofislerinizi yeni çalışma alanlarınıza hızlıca taşımaktadır. Evraklarınızı doğru şekilde kolileyerek, tüm elektronik cihazlar uzman ekip arkadaşımız yardımı ile sökülüp kolilenerek nakliye kamyonuna indirilmektedir.

 

HALKALI DEPOLAMA

Son zamanlarda sıkça tercih edilmekte olan eşya depolamaları büyük bir yerden küçük alanlı bir yere taşınacak olan ve eşyalarını atmak ya da satmak istemeyen kişiler için oldukça önemli bir çözüm niteliği taşımaktadır.

Güvenilir ev eşya depolaması da bu noktada eşyalarını depolamak isteyen kişiler için oldukça önemli bir durum olmaktadır. Çünkü kişiler eşyalarının depolanacakları yerde zarar görmesini de tabi ki istememektedirler.

Bu sebeplerden dolayı da bizler müşterilerimizin eşyalarını en güvenilir şekilde saklamaktayız. Eşyaları depoladığımız yerler kesinlikle havadar bir ortam olduğundan ve düzenli olarak da havalandırma işlemleri gerçekleştirildiğinden dolayı sizlerin eşyalarınıza kesinlikle en ufak bir zarar bile gelmemektedir.

Ayrıca sizlerin hiçbir zarara uğramamanız adına da eşyalarınız kesinlikle sigortalanmaktadır. Her bir eşyanız ayrı ayrı sigortalandığından dolayı neredeyse imkansız bir durum olsa da eşyalarınıza zarar gelmesi halinde kesinlikle zararınız şirketimiz tarafından denmektedir.

Böylelikle de sizler eşyalarınızı gönü rahatlığıyla bizlere teslim edebilir ve yine istediğiniz zaman bizden geri alabilmektesiniz.

 

Halkalı Nakliyat Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Halkalı Nakliyat taşıma fiyatları asla tek bir fiyat olarak karşımıza çıkmıyor. Çünkü insanlar aynı hizmetten faydalanmıyor.

Bu noktada eşyaların nitelikleri ve miktarları, kullanılan ek hizmetler, müşteri isteğine bağlı olarak gelişen işçilikler, iki mekan arası mesafe, evlerin bulundukları kat sayısı gibi bir çok element sizlerin ödeyeceğiniz fiyatı belirler.

Ayrıca ek hizmetlerde doğan kolileme veya yerleştirmedeki farklılıklar fiyatı değiştirebilir. Bu noktada Halkalı Nakliyat ev taşıma fiyatları ne kadar sorusuna verilebilecek net bir fiyat yok.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Eşyalar taşınmadan önce miktarı ve sayısı belirlenmekte ve geniş araç filomuzdan eşyalara uygun kapasitede araç tercih edilmektedir. Aynı zamanda asansörlü nakliye için önceden gidilip yer ve bina incelemesi yapılmakta, binanın Halkalı Nakliyat asansörlü taşımaiçin uygun olup olmadığı gözden geçirilmektedir. Bazı binalar bu işlem için uygun olmadığından dolayı bu konuda titiz davranılması gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış hamle sonucunda eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır.

    Halkalının değerli vatandaşları sizleri güven içinde taşınmaya davet ediyoruz. Sizler için en iyi seçenek Halkalı nakliyat. Bizim kendimize olan bu güvenin nedeni ise daha önce taşıdığımız müşterilerimizin duydukları güven ve iltifatlardır. Bizi güvenle eş, dost ve akrabalarına tavsiye ediyorlar. Sizde Halkalı nakliyat ile taşının, güven ve huzur içinde taşının.

    Değerli Halkalılar, size sunduğumuz diğer hizmetler şunlardır; şehirlerarası taşımacılık, asansörlü taşımacılık, depolama, ambalajlama, ofis taşımacılığı vb. taşıma işleriniz için bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir