Acıbadem nakliyat

Acıbadem nakliyat

Acıbdem Nakliyat

 

Göztepe, Yeni Sahra ve Fenerbahçe bölgesinde hizmet veren Acıbadem nakliyat firmamız, 2001 yılında kurulmuştur. Sektörün en kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti bünyemiz tarafından verilmektedir. İstanbul’un her bir ilçesine ve semtine ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü taşımacılık gibi destekler sağlanmaktadır. Acıbadem evden eve nakliyat şirketimiz, profesyonelliğe önem vermektedir. Taşıma hizmetleri sigortalı ve kaskolu bir şekilde verildiği için eşya sahiplerinin mağduriyet yaşaması engellenmektedir. Acıbadem nakliyat firmamız parça eşya taşııma, ambar yük taşıma, kurumsal taşımacılık ve komple yük taşıma gibi hizmetler de sağlamaktadır. Uzmanlar nakliye bünyesin de farklı depolama alanlarına sahip olan 6 tane kamyon ve kamyonet modeli yer almaktadır. Bu araçlar sayesinde tüm yükler sıfır risk ile nakil edilmektedir.

 

Acıbadem Evden Eve Nakliye

 

Acıbadem evden eve nakliye ekiplerimiz, taşıma sırasında müüşterilerimizin herhangi bir zahmet çekmesini engellemektedir. Çünkü ev taşıma hizmetlerinin tüm aşamaları bünyemiz tarafından gerçekleşirilmektedir. Öncelikle tüm eşyalar paketlenmekte ve kontrollerden geçirilldikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Acıbadem evden eve nakliye firmamı tüm müşterilerine özel ücretsiz  bir şekilde montaj desteği de sağlamaktadır. Mobilyalar, koltuk takımları, beyaz eşyalar özenle kurulmakta ve hatta avizelerin montajı bile bünyemiz tarafından yapılmaktadır. Acıbadem nakliyat şirketi, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri aynı gün içerisin de taşımaktadır. Ayrıca İstanbul şehir içi nakliye hizmetleri uygun fiyatlar ile verilmektedir. Yakın güzergahlar veya sayıca az olan eşyalar için yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır.

 

Acıbadem Nakliyat Firmaları

 

Taşıma ve nakliye hizmetleri profesyonellik gerektirmektedir. Her eşyanın paketleniş ve er eşyanın paketleniş biçimi farklıdır. Ayrıca yükleme, boşaltma, kurulum gibi işlemler taşıma hizmetlerinin önemli aşamaları arasın da yer almaktadır. Acıbadem nakliyat firmaları 20 yıldır bu sektörün içerisindedir. Bu nedenle de her bir eşya profesyonel ve bilimsel yöntemler ile nakil edilmektedir. Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliye, şehir içi nakliye, ofis  taşıma, asansörlü nakliye gibi hizmetler profesyonel bir  şekilde verilmektedir. Acıbadem nakliyat firmaları Ankara başta olmak üzere tüm büyük şehirlere 1 iş günü  içerisin de ulaşım sağlamaktadır. Ambar yükleri, ofis mobilyaları, parça eşyalar, depo malları istenilen illere kadar götürülmektedir. Taşıma hizmetlerinin tamamı kaskolu bir şekilde verilmektedir.

 

Acıbadem Nakliye Fiyatları

 

Acıbadem nakliye fiyatları nakliyeciden nakliyeciye göre değişkenlik göstermektedir. Bazı firmalar çok ucuz rakamlar ile hizmet verilken bazıları iise absürt rakamlar istemektedir. Ayrıca ucuz fiyatlar ile taşıma desteği sunan Acıbadem nakliyat şirketlerinin bir  çoğu komisyoncudur. Yani almış oolduğu işleri başka nakliyecilere satmaktadır. Firmamız ise asla komisyon üzerinden iş alımı yapmamaktadır. Acıbadem nakliye fiyatları dairelerin büyüklüğüne, eşya sayısına, bina durumuna göre de değişkenlik göstermektedir. Uzmanlar taşımacılık şirketi, müşterilerinin daha net bir fiyat bilgisi alabilmesi için  ücretsiz ekspertiz desteği sağlamaktadır. Ayrıca Beykoz, Üsküdar, Bostancı gibi ilçelere özel minimum yüzde 30’luk indirimler gerçekleştirilmektedir. Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları makul bir düzeydedir.

 

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

 

Acıbadem evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize anlık kamyon desteği sağlanmaktadır. Çeyiz sandıkları, para kasaları, tek tük ev eşyaları, mobilyalar ve parça yükler istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Acıbadem nakliyat firmamız ev taşıma fiyatları açısından en ekonomik hizmeti