Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

  Gebze Nakliyat


Taşımacılık sektörü sıkıntılı olmakla beraber müşterilerimizin sorunlarla karşılaştığı bir sektördür. Özellikle de ev ve ofis nakliyesi sırasında firma ile mal sahibi arasında problemler yaşanmaktadır. Gebze nakliyat ise söz konusu bu problemleri teknolojik yöntemler ile çözüme kavuşturmaktadır. Evden eve nakliye, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetler profesyonel bir şekilde verilmektedir. Gebze nakliyat şirketimiz, ister 1+1 isterse 4+1 tüm daireleri ucuz fiyatlar ile taşımaktadır. Taşıma işlemleri öncesinde koltuk takımları, beyaz eşyalar gibi tüm ev tekstil ürünleri  ambalajlanmaktadır.  Uzmanlar Gebze evden eve nakliyat ekipleri, montaj, kurulum, sök tak ve yükleme gibi işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız Kocaeli  ve İstanbul’un tüm ilçelerine araç desteği sağlamaktadır.


Gebze Evden Eve Nakliyat


Gebze evden eve nakliyat hizmetleri sorunsuz ve kurumsal bir şekilde verilmektedir. Tüm işlemler sistematik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dubleks daireler, rezidans daireleri, villa ve yalı gibi özel mülkler sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Gebze evden eve nakliyat ekiplerimiz,  paketleme sırasında moblya ve beyaz eşya yüzeylerini izole etmektedir. Nakliye battaniyeleri ile sarmalanan eşyaların zarar görme riski en aza indirilmektedir. Gebze nakliyat firmamız şehirlerarası ev taşıma, şehirlerarası ofis taşıma hizmetlerini de profesyonel bir şekilde vermektedir. Gebze’den İzmit’e, Ankara’ya, Bursa ve İzmir’e her gün düzenli bir şekilde sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Parça eşyalar, komple yük ve mobilyalar, seri imalat ürünleri Uzmanlar nakliye tarafından nakil edilmektedir.Gebze Nakliyat Firmaları 


Gebze nakliyat firmaları sayısı çok olduğğu için müşterilerimiz hangi firmayı seçeceği noktasında sorun yaşamaktadır. Örneğin kimi nakliyeci çok ucuz fiyat teklifi vermektedir. Kimi nakliyeci ise olması gerektiğinden kat kat yüksek fiyatlar istemektedir. Müşterilerimiz doğal olarak fiyatlar arasında ki uçuk farktan dolayı kararsız kallmaktadır. Uzmanlar Gebze nakliyat firmaları ise mümkün  mertebe kaliteli ve ucuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Komisyonculuk yapılmamaktadır. Yani  alınan işler başka nakliye şirketlerine satılmamaktadır.  Gebze evden eve nakliyat firmamız parça   taşıma, şehirlerarası yük taşıma, asansörlü taşımacılık gibi  hizmetler de kendii bünyemiz  tarafından verilmektedir. Komisyon üzerinden iş alımı ve satımı yapılmamaktadır.  


Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Gebze evden eve nakliyat fiyatları daireden daireye göre değişmektedir. Fiyatlar eşya sayısı üzerinden belirlenmektedir. 1+1, 2+1 gibi küçük daireler için ise yüzde 15’e varan indirimleri yapılmaktadır. Firmamız ucuz hizmet vermektedir. Ayrıca paketleme, kurulum gibi işçilikler için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Gebze nakliyat şirketimiz, kurumsal ofisler için de fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Bazı nakliyeciler ise işi almak adına müşterilere ucuz fiyat teklifleri sunmaktadır. Ardından ise hesapta olmayan ekstra ücretler çıkmaktadır. Uzmanlar Gebze evden eve nakliyat ise tüm hizmetlerini tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirmektedir.  Firmamız tüm ilçelere vinç ve asansör desteği sağlamaktadır.  Bünyemiz de yer alan asansörlü Gebze nakliyat araçları sayesin de taşıma hizmetleri daha seri  ve kolay bir şekilde verilmektedir.


Gebze Ev Taşıma Şirketi


Gebze ev taşıma şirketi sayesinde tahini çıkan memurlar çok kısa bir süre de yeni düzenine kavuşmaktadır. Uzmanlar nakliye, tüm ev taşıma hizmetlerini kaskolu bir şekilde vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmetleri de 1 gün içerisin de verilmektedir. Gebze ev taşıma şirketi ile görüşerek fiyat hakkında  daha net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.  Ayrıca tüm müşterilerimize özel net yüzde 15’lik indiirimler yapılmaktadır. Parça eşyalar ise çok ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Gebze nakliyat firmamız sayesinde müşterilerimiz kaliteli bir  taşıma hizmeti almaktadır.