Fabrika Taşımacılığı Nakliyat firması olarak sizlere özel eğitime sahip elemanlarımız ile birlikte yüksek kaliteli ekipmanlar aracılığı ile fabrika taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bütün aşamalarını büyük bir ciddiyet ele alınarak yüksek kalite hizmeti ile sorunsuz bir şekilde fabrika taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Taşıma işlemler sırasında öncelik olarak fabrikanın ofis kısmı taşınır. Daha sonra fabrika içinde yer alan depolama alanındaki taşıma işlemleri yapılır. Hemen akabinde fabrikada bulunan bütün çalışma alanlarında nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Fabrika Taşıma

Demonte edilmesi gereken malzemeler sökülerek etiketlendikten sonra malzeme ve materyaller toplanarak bölümler halinde paketlenmektedir. Fabrika içerisinde yer alan bütün ürün ve malzemeler özelliklerine göre özel olarak ambalajlanmaktadır. Paletli ürünler, makine ve diğer malzemeler nakliyat araçlarına düzenli olarak yerleştirilir. Nakil işlemleri gerçekleştirilmekte olan bütün malzeme ve ekipmanlar yeni taşınan yerlerin montaj halinde yerleştirilmektedir. Fabrikada yer alan ağır makine ve üretim makine sökümleri ve kurumları ise kendi servisleri tarafından yapılır. Bütün işlemlerin sona ermesi halinde taşıma faaliyetleri doğrultusunda sizlere sunulan bütün işlemler rapor halinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız tarafından verilen güvence uygulama ve kaliteli hizmet kusursuz bir şekilde yerine getirilmiş olur.

Fabrika Nasıl Taşınır

Fabrika taşıma istediğiniz doğrultusunda gerekli olan taşınma planlamasının gerçekleştirilmesi ve uygun araç ve ekipmanın belirlenmesi adına firmamız tarafından sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda taşıma işlemleri esnasında bütün uzmanlık deneyim ve dikkate rağmen olası kaza ve hasarlar göz önüne alınarak eşyalarınızın nakliyat sigortasını gerçekleştirmekteyiz. Fabrikada yer alan eşyaların taşınma esnasında meydana gelebilecek hasar riskini azaltma adına paketleme ve ambalajlanarak bölümleri ayrılması adına demonte ve monte işlemlerini uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz. Paketleme esnasında kalitesi yüksek olan ve sağlam materyal özellikte olan balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel olarak üretimi gerçekleştirilen ahşap askılı dolap, şişme ve dolgu malzemesi, ambalaj ve poşet kağıtlar gibi detaylı özelliklere sahip malzemeler kullanmaktayız. Web sitemizde bulunmakta olan firmalar paketleme ve ambalajlama ekiplerinin eğitim ve uzmanlık alanlara çok ciddi bir şekilde önem vermeleri nedeni ile bu alanda herhangi bir konuda eksik bırakmamaya gayret göstermektedir.