Günümüz şartları gereği yeni yapılan binaların ihtişamı, güvenlik önlemleri ve lüks tasarımı ile sizleri cezbetmekte sizde buradan bir ev ayarladınız peki ya taşıma? Taşınmanızın zamanı geldi her şeyi hallettiniz ama güvenilir bir firma arıyorsanız Evden Eve Nakliye  işlerinde bir numara.

Taşıma işleminin kolay olmadığı gibi birçok firmanın yapmış olduğu hatalardan bir tanesi eşyaları yeterince muhafıza edememeleri ve bu yüzden zarar gelmesinden ötürü müşterileri zarara sokmalarına neden olmaktadır. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına yapmış olduğumuz çalışmalardan bir tanesi eşyalarınızı özenle paketliyor ve darbeler ile çarpmalara yönelik önlemler alarak eşyalarınızı muhafıza altına alıyoruz. Bu sayede eşyalarınız güven içerisinde ve sizin aklınız rahat kalmış olacak. Eşyalarınız paketlendikten sonra nakliye aracına yüklenir ve yola çıkılır. Hızlı ve güvenli bir yolculuk sonrası varış noktasına gelindiğinde aynı özveri ile eşyalarınız araç içerisinden çıkarılarak istediğiniz odalara eşyalar bırakılır ve anahtar teslim edilerek size yeni eviniz sunulur.

  

  

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye içerisinde en iyi hizmetlerinden bir tanesi olan ambalajlanması siz müşterilerimizin eşyalarına vermiş olduğumuz değeri göstermektedir. Eşyaların özel ebat boylarına yönelik yapılan bu işlemlerin tamamen siz müşterilerimizin eşyalarını herhangi bir çarpma ve darbe işlemlerinde koruma açısından önem arz etmektedir. Tüm bu işlemlerin uzman ekip tarafından sessiz bir ortamda kargaşa olmadan paketleme işlemi gerçekleştirilir ve nakliye aracına yüklenerek yeni evinize doğru yola çıkar ve aynı şekilde yeni evinizde paketler açılarak eşyalarınız istenilen yerlere aktarılır.

Evden Eve Nakliye

Asansörlü taşıma hizmetine uygun apartmanlar için sunmuş olduğumuz paket fiyat aralıkları müşterilerin ceplerini yakmayacak hassasiyette düşünülerek oluşturulmuştur. Özel paketleme ile İki kısma ayrılan uzman çalışanlarımız bir taraftan evdeki eşyaları paketlerken diğer taraftan asansör kurulumunu yaparak eşyalarınız taşınır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte nakliyat taşıma işlemleri daha hızlı hale gelmiştir. Firmamızın teknolojiye ayak uydurması ile siz müşterilerimize hem zamandan tasarruf ve hızlı bir işlem ile taşıma hizmetine sunmaktayız. Taşıma işlemi bittikten sonra yola çıkarak varış noktasına gelinliğin de aynı şekilde uzman ekip ikiye ayrılır ve ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz odalar aktararak paketlerinden çıkarır ve kargaşadan uzak bir şekilde size hizmet sağlar