EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Eşya Depolama ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli istanbul eşya depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

Eşya depolama Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor.

uzmanlar depolama
uzmanlar depolama

İstanbul Eşya Depolama

Son yıllarda kişisel İstanbul Eşya depolama hizmetleri ülkemizdeki kentsel dönüşüm sebebiyle popüler bir depolama seçeneği haline geldi. Bu hizmet İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen uygun maliyetli bir depolama seçeneğidir.

Eşya depolama Evde kullandığınız eşyalar finansal, bazen manevi ve bazen her ikisinde de çok değerli olabilir. Kişisel eşyalarınızı güvenle saklamanıza imkan veren özel bir saklama hizmeti sayesinde çok daha konforlu bir yaşama girebilirsiniz. Ev eşyaları, kişisel eşyalar ve çok daha fazlası, kiralık bir depolama ortamında saklanır. Depolama şirketleri arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek evde depolama sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eşya Depolama Aylık Fiyatları

Aylık Eşya Depolama Fiyatları 1+1 2+1 3+1 olarak fiyatlandırılmaktadır. Eşyalarınız bizim için en az sizin kadar önemli olup, eşyalarınızın  gece gündüz güvenliği ve bıraktığınız gibi bulmanız için gerekli tüm personel ve teknolojik konularda taviz vermeden tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz.

Ev Eşyası Depolama

Ev içi depolama süreci, ev eşyası depolama hizmetini sunan şirketin güvenilirliği öncelikli olduğundan, ev eşyası fiyatlandırmalarını araştırmaktan  farklı bir süreç gerektirir. İstenilen süre boyunca özenle paketlemek, taşımak ve depolamak bir bütünlük sürecidir. Evde depolama sürecinde ev eşyalarınız istenilen yerden alınır, özenle konteynere yerleştirilir ve depoda saklanır. Yalnızca anahtarla sahip olduğunuz depoda korunur, böylece eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Eşya Depolama Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye giderken ihtiyaç duyacakları eşyaları, önemli evrakları, mevsimlik giysileri ve nadiren kullanılan büyük aletleri güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanız zarar görmez, kaybolmaz veya herhangi bir aksilik olmaz. Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

Odalı Eşya Depolama Firması

Depolama sürecinde ekspertiz önce evinize gönderilir ve böylece eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Bu şekilde, paketleneceği tekniğin ve taşınacağı temel yol belirlenir. İlk paketleme, depolamadan bir gün önce yapılır. Korunaklı bir şekilde ambalajlanan ürünler zamanında adresinizden teslim alınır ve kişisel deponuza yerleştirilir.

Eşya depolama hizmetimizden sadece bireysel değil şirket olarak da faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan tüm değerli eşyalarınızı yanınızda taşıyarak değil de sadece güvenli bir yere koyarak daha rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz benzersiz bir güven ve uzmanlık deneyimi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınız asla zarar görmez.

Kişisel eşyalarınızı veya ticari eşyalarınızı özel depolarda istediğiniz süre güvenle saklayabilir, eşyalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. eşya depolama a  göz atarak en ideal hizmet seçeneklerini en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz, depo firmaları arasında yenilikçi ve yüzde yüz müşteri hizmetini benimseyen Uzmanlar Nakliyat ile tüm eşyalarınızı güvenle koruyabilirsiniz.

uzmanlar eşya depolama
uzmanlar eşya depolama

Eşya Depolama Ücretleri

En iyi ev eşyası depolama şirketlerinden biri olan Uzmanlar Nakliyat firmamız bünyesinde sizlere güvenli ve sigortalı depolama hizmetleri sunuyoruz. depolarımız metal konteynerdir. Metal olması birçok olumsuz durumu önleyerek güvenli depolama sağlar. Ev eşyaları için uygun depolama alanına sahip olan firmamız her türlü sorundan kaçınmaktadır.

Depolama hizmeti sayesinde sadece ev eşyalarını değil aynı zamanda birçok kişisel eşyayı da saklayabileceğinizi unutmayın. Özel güvenlik önlemlerinin alındığı depolarımızda, iklimlendirme koşulları depolamaya son derece uygundur.

Hizmetlerden Faydalanmanın Avantajları Nedir?

rutubetin eşyalarınızı etkilemesini engellersiniz. Daha fazla yaşam alanı yaratmak için fazla eşyaları depolayarak büyük bir eve taşınmanın zorluğunu ortadan kaldırabilirsiniz. eşyası depolama firması seçerken, firmanın deposunu görerek daha kısa sürede karar verebilirsiniz. Ev içi depolama hizmetimizden yararlanmak için web sitemize göz atabilir ve ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

uzmanlar depolama
uzmanlar depolama

SİGORTA

Bir Eşya Depolama şirketi olarak sizlere sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri şüphesiz sigorta sektörüdür. Sigorta sektöründe iki tür sigorta hizmeti sağlanmaktadır.

Birincisi nakliye sigortası, ikincisi ise depolama sigortasıdır. Birinci sigortaya kaydolma sebebi; evden depoya yolculuk sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için alınan ihtiyati tedbirdir. İkinci sigorta türü ise depoda sakladığımız eşyalara karşı yangın veya hırsızlığı önlemek için alınan önlemlerdir. Uzmanlar ailesi olarak bu hizmete büyük önem veriyoruz.

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Şirketimiz, her konuda yeterli profesyonelliğe ve deneyime sahip bir nakliye şirketidir. Firmamız, son zamanlarda tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüs nedeniyle tüm depolama hizmetlerinde dezenfekte ve hijyen konularına özel önlemler almıştır.

 

Eşya Depolama Ücretleri?

Uzmanlar nakliyat ekibi olarak eşya depolama ücretleri 600TL İLE 800TL Arasında değişmektedir.

Eşya Depolama Sigortası?

Eşya depolama sigortası şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Eşya Depolama Sistemi Nasıl?

Odalı Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz.

Sözleşme Yapılıyor mu?

kesinlikle depolama sözleşmesi 3 ay ile 24 ay olarak yapılmaktadır.