Abdurrahmangazi Mahallesi, Atayolu Caddesi, İnce Sokak, No:1, Daire:2, Sancaktepe/İstanbul

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

15.09.2018
105
Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Avcılar Evden Eve

Avcılar evden eve nakliyat firmaları, İstanbul sınırları içerisinde gün geçtikçe artmaktadır. Lakin bu artışa oranla işini EN İYİ YAPAN firma da aynı oranda düşmektedir. Bunun başlıca nedeni korsan nakliyat firmalarının da gün geçtikçe artmasıdır. Uzmanlar Nakliyat olarak Avcılar bölgesi işimizi en iyi yaptığımız bölgelerden bir tanesidir.

Avcılar evden eve nakliyat firmaları ve iletişim bilgileri arayışı içerisinde iseniz bizimle iletişime geçin. Benzersiz deneyimli personeli ve en iyi müşteri memnuniyet desteği veren Uzmanlar Nakliyat, tüm taşınma işlemlerinizi güvenle yerine getirsin.

İletişim Numaralarımız :
0533 557 51 45
0532 291 95 19
0212 343 40 34
0216 313 51 56

Diğer firmalardan farkımız: ÜCRET – HİZMET çalışma prensibi ile değil, HİZMET – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nakliyat hizmeti ile işimizi yapıyoruz. Avcılar nakliyat firması olarak işimizin en iyisiyiz.

İstanbul Avcılar Bölgesindeki Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında hizmet ağı en geniş olan firmalardan bir tanesiyiz. Öyle ki nakliyat firmalarının çoğu belirli bölgelere hizmet verirken biz bölgelerdeki tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

İstanbul Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler Şunlardır

 • Avcılar Merkez Mahallesi
 • Ambarlı Mahallesi
 • Cihangir Mahallesi
 • Gümüşpala Mahallesi
 • Denizköşkler Mahallesi
 • Üniversite Mahallesi
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 • Firuzköy Mahallesi
 • Tahtakale Mahallesi
 • Yeşilkent Mahallesi

İstanbul Avcılar’dan Şehirler arası Taşımacılık

Uzmanlar Nakliyat olarak hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Bu alanda bir çok hizmetimiz bulunmaktadır ve bu hizmetlerimizin tamamını İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, bu bölgelerden de Türkiye’nin tüm il, ilçe ve semtlerine vermekteyiz. Avcılar eşya taşıma firmaları arasında titizlik ile yaptığımız diğer hizmetlerimiz : Ofis eşya taşıma, Şirket taşıma, Okul taşıma, Parça eşya taşıma, Fuar taşıma, Beyaz eşya taşıma, Mağaza taşıma, Koli taşıma, Mobilya taşıma, Eşya depolama, Askılı tekstil taşıma, Asansörlü eşya taşıma, Banka taşıma, Villa taşıma gibi hizmetler ile nitelendirilebilir.

Avcılar’ın İstanbul’daki Yeri

Avcılar ilçesi, doğusunda ; Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece ilçesi, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri , kuzeyinde Başakşehir ilçesi, Güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 4.191 hektar yani 42 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Avcılar, İstanbul‟a 27 km uzaklıkta olup; TEM otoyolu ile E-5 (D-100) Karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Nakliyat Sigortası Yapıyor musunuz?

Evet. Nakliye işlerimizin tamamında müşteri memnuniyet odaklı çalışmak ve siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri nakliyat sigortasını yapmak sunduğumuz hizmetlerden biridir.
Nakliyat sigortası nedir?
Nakliyat sigortası, nakliye hizmeti alacak olan kişi veya şirketlerin, eşyalarını taşıma süreci boyunca her türlü gelebilecek zarara karşı güven altına almaktır. Türkiye’de taşımacılık sektörünün hızla büyümesinden kaynaklanan müşteri odaklı çalışma sistemi, bu alanda yenilik yapmayı da beraberinde getirmektedir. Bu konuda OAİB tarafından yazılan bir yazıyı incelemek için tıklayınız. İstanbul nakliyat sigortası yapan firmalar arasında müşterilerinin memnuniyeti amaçlı GÜVEN çerçevesinde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Nakliyat sigortası yapan Avcılar nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız aşağıdaki nakliye sigortalarını müşterilerimize sunmaktayız

 • Eşya Sigortası
 • Yol Sigortası
 • Kaza Sigortası
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz: