asansörlü nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat her türlü eşyayı profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Evden eve nakliye, ofis taşıma, asansörlü yük taşıma gibi hizmetler tüm il ve ilçelere verilmektedir.

Ayrıca şirketimiz bünyesinde 5 tane kamyon bulunmaktadır. Bu kamyonlar sayesin de ev eşyaları, komple yükler, ofis mobilyaları profesyonel bir şekilde nakliyat edilmektedir. Ataköy nakliyat firmaları tarafından sunulan tüm hizmetler sigorta kapsamındadır. Eşyaların zarar görmesi sonucunda oluşan maddi kayıplar bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. 

                         ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri  cüzi fiyatlar ile verilmektedir. 3+1, 4+1, 5+1 gibi büyük dairelere özel indirimler yapılmaktadır. Yük taşıma süreci boyunca herhangi bir sorun yaşanması asla mümkün değildir. Firmamız müşterilerini memnun etmek için kaliteden ödün vermemektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

 

ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYE

Ataköy evden eve nakliye ekiplerimiz ilk olarak tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketlenen tüm eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Ardından son kontroller yapıldıktan sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Firmamız montaj, kurulum noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Ataköy evden eve nakliye ekiplerimiz eşya sahiplerinin her dediği harfiyen yerine getirilmektedir.

ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Herhangi bir eşyanın zarar görmesi, deforme olması asla söz konusu değildir. Ataköy nakliyat firmamız ayrıca asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma, sigortalı taşımacılık gibi hizmetler sunmaktadır. Özellikle de parça eşyalar İstanbul’un tüm ilçelere götürülmektedir. Talep edilen tüm adreslere asansör desteği sağlamaktadır. Bünyemiz de bulunan tüm asansör sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar ulaşmaktadır.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

 

Ataköy Nakliyat Şirketleri

Ataköy nakliyat şirketleri 25 yıldır evden eve taşımacılık sektörün de faaliyet göstermektedir. 25 yıllık tecrübeler sayesinde tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakliye edilmektedir. Ambar yükleri, komple yükler veya seri imalat ürünleri Ataköy nakliyat şirketleri tarafından taşınmaktadır.

Ayrıca müşterilerimizden gelen şehirlerarası taşımacılık talepleri de hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Firmamız Ankara, Konya, Bursa, Kırıkkale gibi illere günlük nakliye hizmeti verilmektedir.

  İSTANBUL ATAKÖY EŞYA TAŞIMA HİZMETLERİ

Ataköy nakliyat şirketleri arasında herhangi bir tercih yaparken fiyat ve kalite odaklı olunması gerekmektedir. Örneğin çok ucuz fiyatlar ile hizmet veren bazı nakliye firmaları müşterilerini memnun etmemektedir.

Paketleme, kurulum gibi hizmetler düzgün bir şekilde yapılmadığı için eşyalar zarar görmektedir. Uzmanllar taşımacılık firmamız ise her bir işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

ATAKÖY EV TAŞIMA 

Ataköy ev taşıma ve nakliyat hizmetimiz anahtar teslim verilmektedir. Firmamız ilk önce tüm eşyaların incelenmesi için talep edilen adreslere eksper ekibi yönlendirmektedir.

Müşteriye verilen fiyat haricin de herhangi bir ekstra bir para talep edilmesi söz konusu değildir. Ataköy ev taşıma firmamız şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye fiyatları açısından da ekonomik bir hizmet sunmaktadır. İstanbul Ankara, Bursa arası taşımacılık hizmetlerine özel net yüzde 25’lik indirimler yapılmaktadır.

      İSTANBUL ATAKÖY EVDEN EVE TAŞIMACILIK 

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Nakliyat Firmaları

Ataköy nakliyat, asansörlü nakliye, ofis taşıma, kurumsal yük taşıma gibi hizmetler de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Uzmanlar taşımacılık şirketimiz kazançtan öte müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Dolasıyla tüm hizmetler, kurumsal bir mantık ile sunulmaktadır. 

ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI

Ataköy ev taşıma fiyatları için tam bir rakam söylemek doğru değildir. Ataköy evden eve nakliyat firmamız her türlü ağır yükü de profesyonel bir şekilde vermektedir. Memurlara özel indirimler yapılmaktadır. Ataköy nakliye ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ataköy Nakliyeci Fiyatları?

Ev taşımaya ek olarak uygulanan bir taşıma sistemidir. Gelişen teknolojide yüksek katlı binalarda mı oturuyorsunuz. Hiç dert etmeyin biz size söz verdiğimiz gibi en iyi şekilde taşıma sağlamaktayız.

Ataköy Nakliyat Tavsiye?

Ataköy Nakliyat Tavsiye?Ataköy Evden Eve Nakliyat Profesyonel Paketleme için harcayacağınız zamanı başka işler için değerlendirebilirsiniz. Eğer sizin için vakit nakit ise böyle ufak tefek işlerin hepsini profesyonellere devredin, zaman size kalsın.

Ataköy Parça Eşya Taşıma?

Parça eşya taşıma ve benzeri Nakliyat işlerinizde Söz verdiğimiz gibi dürüst ve saygı çerçevesi içerisinde çalışmamızın verdiği mutluluğu yaşamaktayız. Tavsiye doğrultusunda Ataköy şehir içi Nakliyat işlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Ataköy Nakliyatçı Numarası?

Evden Nakliye Eve, ofislerinizi gerek şehir içi taşımacılık gerekse de şehirler arası taşımacılık hizmetleri ile güvenle taşımaktadır. İşten işe ofis ve büro taşıma hizmeti ile bizleri tercih ediniz

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir