Antika Taşımacılığı Eşya ve Sanat Eseri nakliyeciliği, taşımacılığı asırlardır dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekilen bir nakliyecilik dalıdır. Biz firma olarak Evden Eve Taşıma ile Antika Eşyalar ve Tarihi Eser Eşya nakliyeciliği hususunda kuvvetli ve sağlam referans sistemi bulunmakla beraber bu hizmeti sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.İnsanlar tek başlarına bir yerden başka bir yere bu değerli ve özel eşyaları transfer etmek için şahsi vasıtalarıyla birçok seferde taşınma işlemini yapmaktaydılar. Fakat taşımacılık sektörünün genişlemesi neticesiyle insanlar artık taşımacılık hizmetlerini kullanmaya başladı.

Antika Taşımacılığı Nasıl Olur?

Fakat maalesef ki güvenilir, dürüst ve sağlam bir nakliyat firması bulmak oldukça özenli ve zor bir hal almaktadır. Antika Eşya ve Tarihen Değerli Eşya Taşımacılığı esnasında , transfer sürecinde eşyaların kaybolması, yıpranması, çalınması, kırılması ve zarara uğraması gibi sıkıntılarlarla karşılaşılmaktadır.

Fakat firmamız nakliyat hizmeti adına bu tarz sıkıntılara maruz kalmıyorsunuz. Çünkü firma olarak çalışan ekibimizi özen ve itina ile seçmekte, iş alımı sürecinde performansını değerlendirerek çalışanları bazı testlere ve kriterlere tabi tutmaktadır.

Unutulmamalıdır ki sadece kol ve makina gücü değil kişiliksel, karakter güç de çok önem arz etmektedir.Çünkü taşıması ve teslimatı yapılan eşya hem maliyeti yüksek hem de maneviyatı değerli olabilmektedir.

Antika eşya ve Sanat eseri nakliyesindeki sunduğumuz hizmetler farklı farklı organizasyon şirketlerinin organize ettiği müzik, tiyatro, resim ve film festivallerinin transfer, koruma ambalajlama hizmetleri de yine firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Firmamız taşıma mali değeri yüksek Antika ve Sanat Eseri ürünlerinizi transfer etme konusunda son derece özenli ve titiz çalışmaktadır. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmemesi ve tam kapasiteli muhfaza edilmesi aynı zamanda sizlerim emnuniyeti adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi göz ardı edilmeden uygulanmaktadır.

Antika Nasıl Taşınır?

Sanat Eseri ve Antika ürünlerin nakliye edilmesi esnasında ne tür bir taşıma şekli uygulanacağı ve bu süreç içinde bulunabilecek en iyi nakliye hizmeti hususunda ekibimiz ve çalışanlarımız eğitilmiş ve ekstra olarak bilinçlendirilmiş durumdadır. Sanat Eseri ve Antika eşyaların transferi hususundaki özeni ve hassaslığıyla nam salmış olan şirketimiz bir çok kuruluş veya kuruma bu hizmeti sunmaktadırlar.

Sanat Eseri ve Antika taşımada firmamızın nakliye sıralaması aşağıda belirtilenler gibi olacaktır.

1- İlk olarak sökülmesi gerekli bir bölge ve parça var ise sökülmekte de- montaj edilmektedir.
2- Eşyalarınıza Özel paketleme usulleri kullanılarak eşyalarınız ambalajlanır.
3- Eşyaların bütün paketleme işlemleri son erdikten sonra Antika eşyalara özel olarak üretilmiş, tasarlanmış sandıklar içerisine konulmaktadır.
4- Eşyaların transfer işlemi gerçekleştirilir.