Abdurrahmangazi Mahallesi, Atayolu Caddesi, İnce Sokak, No:1, Daire:2, Sancaktepe/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT YAPIYOR MUSUNUZ?
Evet. Şehir içi nakliyat hizmetlerimizi İstanbul, Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi ise Tüm Türkiye geneli olarak yapmaktayız.
HANGİ İLLERDEN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETİNİZ BULUNMAKTADIR?
Türkiye'nin hangi ilinde veya ilçesinde olursanız olun, Türkiye'nin hangi ili, ilçesi, semti ve hatta köylerine kadar tarafımızca nakliyat hizmetinizi alabilirsiniz.
SİGORTALI NAKLİYAT HİZMETİNİZ VAR MIDIR?
Evet. Tüm nakliyat hizmetlerimizde geçerli olmak üzere nakliyat sigortası hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınız tarafımızca güvence altındadır.
TAŞIMA ESNASINDA EŞYALARIM KIRILIRSA?
Taşıma işlemlerini yıllardır tecrübe edinmiş UZMAN bir kadro ile yapmaktayız. Bu yüzden tüm eşyalarınız büyük bir titizlik ile taşınmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz ile de güvence altında olacaktır. Her ihtimale karşı eşyalarınıza gelebilecek tüm zarar ise firmamız tarafından karşılanmaktadır.
NE KADAR SÜREDE NAKLİYAT FİYATI İLETİYORSUNUZ?
Fiyat teklifi almak için formumuzu doldurduğunuzda çalışma saatlerimiz içerisinde en geç 1 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz.
ÇALIŞMA SAATLERİNİZ KAÇ KAÇTIR?
Çalışma saatlerimiz 8:30 - 22:00 ' dır. Bu saatler dışında Nakliyat Teklifi Al formumuzu doldurduğunuzda mesaiye başladığımız andan itibaren tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Evden Eve Nakliyat İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz: