Okul Taşımacılığı

Okul Taşımacılığı

Etiketler:

Her türlü eşyanın veya evin ofisin taşınma durumu olduğu gibi okulların ve dershanelerin de taşınma ihtiyaçları olabiliyor. Ülkemizde de bu hizmet henüz yeni iken firmamız olarak sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız dersane okul taşımacılığında bu hizmeti en iyi şekilde vermeyi amaçlarken okul veya dersanelerde kullanılan sıra, tahta, masa, teknolojik aletler ve okul materyalleri ayrı ayrı ambalajlarınarak kısa zamanda taşınmaktadır.

Okul Taşıma

Eğitime her zaman önem veren firmamız, kısa sürede başarılı sonuçlar alarak okul ve dersane taşımacılığında sağlamış olduğumuz en kaliteli hizmet, okul yetkilileri veya sahipleri tarafından her zaman olumlu geri dönüşlere şahit olmuştur. Firmamız öncelikli olarak uzmanları görevlendirerek dershane ve okul içerisinde bulunan masa, tahta, sıra ve diğer tüm materyalleri tespit ederek ne kadar hacimde ve ne kadar büyüklükte bir araca ihtiyaç olduğunun kararını veriyor.

Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra eşyalarınız sırayla özenli ve dikkatli bir şekilde paketlenerek merdiven veya durumuna göre asansör yardımıyla geniş kapasiteli araçlara yükleniyor. Eşyalarınızın sırası ve önceliği değişmeden istenilen yere veya yeni binasına özenle ve dikkatlice indiriliyor. Montaj işlemi gerektiren eşyalarınız alanında uzman ekiplerimizce tamamlanıyor. Diğer bütün taşımacılıkların hepsi bir yana okul taşımacılığı daha dikkatli ve daha zahmet isteyen bir taşımacılık türüdür.

Okul Taşımacılığı Nasıl Olur?

Bütün bu kıstaslar gözü önüne alındığında bu sektörde alanında uzman işinin ehli kişilerce yapılması gerektiği anlaşılıyor. Tüm bunlarla beraber Eşyalarınızın güvenliği, yıpranmaması, zarara uğraması ve sizlerin mağdur edilmemesi bizim için çok önem arz etmektedir. Firmamız ve çalışanları hiç şüphesiz bu bilinçte hizmetlerini siz değerli müşterilerimize vermektedir. Gerek bu alanda profesyonellik olsun gerekse okul taşınırken bütün eşyaların detaylı listesi gibi incelikler olsun bu alanda eşyalarınızın özellikleri baz alınarak hepsinin niteliğine göre ambalajlar ve paketleme usülleri tercih edilmektedir.

Önceden yapılan bu planlamalar ışığında nakliye alanında sürat pratiklik memnuniyet sorumsuzluk ve karşılıklı güven oluşturulacaktır. Emniyetle okul ve dersane taşıma sektöründe dershane ve okul materyallerinde yaşanılabilecek herhangi bir sorun eğitim öğretim aşamasında sorunlar oluşturacağından nakliye alanında gerçekleştirilen uzmanlık profesyonellik hem bireysel hem de kurumsal anlamda müşteri memnuniyeti sağlayarak kurumsal prestijinizin yükselmesine imkan sağlamaktadır.

 

Comments are closed